انواع طراحی سایت

طراحی وب سایت خبری

امروزه سایت های خبری پربازدیدترین و یکی پردرآمد ترین سایت های اینترنتی به شمار می آید.امروزه به دلیل اهمیت زیادی که اخبار و اطلاع رسانی برای مردم و جامعه دارد و همیشه بروزترین اخبار در اینترنت منتشر می شود، سایت خبری از اهمیت زیادی برخوردار است . در ایران بدلیل وجود کاربران زیاد سایت های خبری، طراحی سایت های خبری ایدآل و کاربر پسند و همچنین ایجاد محتوای مفید و حقیقی متواند کاربران زیادی جذب کند. این نوع وبسایت ها ساختار ساده ای دارند و اصولاً مطلب گذاری بخش اصلی وب سایت خبری محسوب می شود. امروزه طراحی سایت خبری در تمامی نقاط جهان از لحاظ رابط کاربری حرفه ای تر شده و هرروزه ایده های نوین و جدیدی در طراحی این نوع وب سایت ها می شود تا کاربران بتوانند راحت تر با وب سایت رابطه برقرار کرده و از مطالب سایت استفاده کنند.

 

طراحی سایت خبری

 

تعدادی از ویژه گی های طراحی سایت خبری :

✔ چیدمان مطالب در سایت خبری بسیار مهم است باید بگونه ای باشد که کاربر براحتی بتواند خبر مورد علاقه خود را پیدا کرده و همچنین اخبار مرتبط را بتواند مطالعه کند. استفاده از فونت مناسب ، اندازه و رنگ در خبرها بعنوان مهمترین و اصلی ترین قسمت یک سایت خبری از اهمیت فراوانی برخوردار است.
✔ سرعت لود صفحات سایت خبری به دلیل بازدید زیاد کاربران و اینکه همیشه کاربرانی هستند که از شبکه های اینترنتی قدیمی و یا با سرعت پایین استفاده میکنند از اهمیت بالایی برخوردار است .
✔ ویژگی که در سایت های خبری رعایت می شود بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجوگر می باشد . همیشه وب سایت هایی که با بهترین ظاهر و مطلب و بهترین گرافیک طراحی می شوند ، تا وقتی نتواند بازدید کننده داشته باشد هیچ کاربرد و یا پیشرفتی ندارد.
✔ امروزه با افزایش دستگاه ها و مرورگر های متفاوت ریسپانسیو بودن قالب وب سایت خبری برای افزایش بازدید و همچنین سهولت کاربران در استفاده از سایت خبری یکی دیگر از ملزومات وب سایت خبری محسوب می شود.
✔ قابلیت استفاده از اخبار با فرمت های مختلف ، مانند خبر های صوتی ، تصویری و یا فیلم که اینگونه اخبار در سئو وب سایت تاثیر بسیار خوبی دارد.
✔ قابلیت ارسال خبرنامه در سایت های خبری بسیار خوب و کاربردی است ، تا مدیر وب سایت بتواند اخبار جدید را بصورت ایمیل در اختیار کاربران قرار دهد.
✔ استفاده از عکس های با کیفیت همیشه باعث خوشنودی و جذب کاربران وب سایت خبری می شود.

 

طراحی وب سایت خبری

 

در طراحی سایت خبری همیشه باید ویژه گی های بالا را نظر گرفت تا بتوانید یک وب سایت خبری ایدآل داشته باشید. در چیدمان وب سایت خبری قرار دادن بخشی برای بنرهای تبلیغاتی بسیار مهم می باشد ، چون این بنر ها درآمد اصلی یک وب سایت خبری محسوب می شود.
گروه طراحی مازی دیزاین با استفاده از آخرین متد روز طراحی وب سایت می کوشد تا با کمترین هزینه و بهترین بازخورد وب سایتی زیبا و با بیشترین امکانات در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

انواع طراحی سایت

تماس با ما

تلفن تماس : 09351027371
 
ایمیل : info@mazidesign.ir
 
تلگرام : @mazidesign