انواع طراحی سایت

طراحی وب سایت سرگرمی و بازی آنلاین

امروزه ما بیشتر زمان اوقات فراغت خود را در دنیای مجازی به دنبال سایت های سرگرمی و بازی آنلاین می گردبم. مانند : بازی های فکری ، بازی های تیمی ، بازی های رقابتی که در این گونه سایت ها کاربران زیادی دارند. و یا می توان فروشگاهی برای فروش بازی ها و سرگرمی ها و یا ابزار های این بازی ها باشد . کسانی که در وب سایت های بازی آنلاین عضو هستند علاقه زیادی به انجام بازی های آنلاین دیگر نیز دارند.

داشتن سناریویی مناسب و بروز برای یک بازی آنلاین یکی از واجبات در طراحی سایت بازی آنلاین می باشد، اینکه نمونه بازی وجود نداشته باشد و کاربر به سادگی بتواند با آن رابطه برقرار کند. یکی از روش های کسب درآمد از وب سایت بازی آنلاین این است که بازی به گونه ای طراحسی شود که کاربر بتواند برای ادامه بازی از یک مر حله به بعد و یا استفاده از امکانات و ابزار های بازی هزینه ای پرداخت کند.

چرا طراحی وب سایت بازی آنلاین ؟

اغلب افراد در طراحی سایت بازی آنلاین اغلب می کوشند که در کنار سرگرم کردن کاربران اینترنت و ، درآمدی نیز از طرق تبلیغات شرکت های تجارب مختلف و یا فروش ابزار ها ، امکانات و مراحل بازی و یا فروش بازی برای سیستم های مختلف کسب کنند.

 

 طراحی سایت سرگرمی و بازی آنلاین

 

تعدادی از ویژه گی های یک وب سایت بازی آنلاین :

1- بازی آنلاین متفاوت برای کاربران
2- بخش تبلیغات بنری در سایت
3- بخش اخبار بازی های جدید
4- فروش بازی بصورت آفلاین
5- امکان خرید ابزار ها و مراحل بازی
6- ساخت ورژن موبایل بازی آنلاین
7- پروفایل بازیکنان بازی
8- ایجاد ارتباط بین بازیکنان
9- بخش جدول مسابقات
و ...

طراحی سایت سرگرمی و بازی آنلاین


گروهی از افراد پس از بازی در سایت شما به دیگر دوستان خود بازی شما را پیشنهاد میکنند که در صورت جذب کردن اینگونه ی مخاطبان سایت شما به سرعت پیشرفت کرده و مورد استقبال بسیاری از کاربران می گردد. که برای بالا بردن مخاطبان وب سایت میتوانید برای کسانی که بازی شما را به دیگران معرفی می کنند جایزه ای در نظر بگیرید . و اگر شما نتوانید مخاطبان خود را بعد از بعد از عضویت و انجام بازی آنلاین ، در سایت نگه دارید و به قول معروف کاربران را معتاد بازی خود کنید ، وب سایت شما بازدید کنندگان خود را از دست می دهد . می توانید با دادن امکانات و امتیازات به برندگان بازی و در نظر گرفتن جایزه برای برندگان در طراحی سایت بازی آنلاین ، به راحتی این مسئله را حل کنید.
یکی از نکات مهم این است که کیفیت بازی است به گونه ای که به جز داشتن امکانات و جوایز برای آن ها ، بتواند بر روی کاربران تاثیر مثبت گذاشته وآنها را در سایت شما نگه دارد.

گروه طراحی مازی دیزاین با استفاده از آخرین متد روز طراحی وب سایت می کوشد تا با کمترین هزینه و بهترین بازخورد وب سایتی زیبا و با بیشترین امکانات در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

انواع طراحی سایت

تماس با ما

تلفن تماس : 09351027371
 
ایمیل : info@mazidesign.ir
 
تلگرام : @mazidesign