انواع طراحی سایت

طراحی وب سایت دانلود

یکی از پربازدیدترین و پرکاربردترین وب سایت هایی که امروزه متقاضیان زیادی دارد وب سایت های دانلود می باشد.وب سایت های دانلود اصولاً می توانند مجوعه ای از فایل های کتاب، نرم افزار و... را برای کاربران قرار دهد. این فایل ها می توانند بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرند ، که در اینصورت مدیر وب سایت از قسمت تبلیغات درآمد های خود را کسب می کند و یا فایل ها برای فروش قرار می گیرند که حالت یک فروشگاه اینترنتی را بخود میگیرد که مدیر وبسایت هم از فروش فایل ها و هم از تبلیغات درآمد کسب می کند.

چرا طراحی وب سایت دانلود

امروزه بیشتر کاربران از داده ها و اطلاعات و برنامه های زیادی مانند ، مقالات علمی و پژوهشی ، فایل های صوتی و تصویری ، برنامه های کامپیوتری، برنامه های موبایل استفاده میکنند و بیشتر این اطلاعات را از دنیای وب و وب سایت های دانلود در لپ تاپ و یا در کامپیوتر و تبلت و گوشی همراه خود ذخیره می کنند .
افزایش روز افزون کاربران اینترنتی به داشتن فایل هایی با بهترین کیفیت و کمیت و بروز باعث بوجود آمدن وب سایت های دانلود زیادی شده است که اکثر وب سایت های دانلود می کوشند تا با قراردادن بهترین و بروزترین فایل ها کاربران زیادی را جذب نمایند.
بهینه سازی سایت های دانلود کمک فراوانی به کاربران می کند که در جستجو و به دست آوردن بهترین فایل ها موفق تر شوند . در این زمان وجود یک وب سایت دانلود با پشتیبانی خوب و اطلاعات مناسب در زمینه های مختلف و همچنین بهینه بودن وب سایت برای موتورهای جستجوگر به کاربر کمک زیادی می کند تا کاربران با جستجو در دنیای اینترنت در کمترین زمان به اطلاعات و فایل های مورد نیاز خود دست یابند.

طراحی سایت فایل

بهترین سایت دانلود فایل چیست؟

برنامه ریزی کامل یک وب سایت دانلود می تواند سایت را تبدیل به مرکز مناسبی برای کاربران کند که برای دانلود فایل های خود این وب سایت را جزو اولین انتخابات خود قرار دهد .

سایت اشتراک فایل چیست ؟

طراحی سایت دانلود می تواند تخصصی تر شود، مثلا سایتی برای دانلود فایل ایجاد کنیم و به کاربران دسترسی دهیم تا بتوانند فایل ها و اطلاعات خود را برای کاربران دیگر به اشتراک گذارند. به اشتراک گذاشتن فایل در این نوع وب سایت ها برای کاربران می تواند هم به شکل فروشگاهی باشد و هم رایگان و یا حتی ترکیبی از دو حالت باشد .مدیر وب سایت برخی فایل های سایت را بصورت کاملاً رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد تا کاربران زیادی را جذب وب سایت کند و در مقابل برخی از فایل ها و اطلاعات تخصصی که کاربران به آنها نیاز بیشتری دارند را در قالب فروشگاهی در سایت قرار دهد.

طراحی سایت فایل
برخی از ویژگی ها و امکانات وب سایت دانلود :

امکان جستجوی پیشرفته در طراحی سایت دانلود
دسته بندی های منظم اطلاعات و فایل ها
ایجاد ارتباط میان اطلاعات و فایل ها مانند فایل های مرتبط
بخش مدیریت فایل ها توسط مدیریت
ایجاد بخش کاربری برای دانلود فایل های خریده شده
ایجاد بخش هایی برای تبلیغات
ایجاد بخش نظرات برای اطلاعات و فایل ها
و...
گروه طراحی مازی دیزاین با استفاده از آخرین متد روز طراحی وب سایت می کوشد تا با کمترین هزینه و بهترین بازخورد وب سایتی زیبا و با بیشترین امکانات در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

انواع طراحی سایت

تماس با ما

تلفن تماس : 09351027371
 
ایمیل : info@mazidesign.ir
 
تلگرام : @mazidesign