انواع طراحی سایت

طراحی سایت شرکت ساختمانی

چرا طراحی وب سایت شرکت ساختمانی مهم است ؟

امروزه طراحی سایت شرکت ساختمانی هدفمندترین و کم هزینه ترین تبلیغات برای این شرکت های ساختمانی و معماری می باشد . سایت یک شرکت ساختمانی به عنوان کاتالوگ و پروفایل شرکت می باشد که می توان در سایت شرکت ساختمانی ، پروژه های انجام شده شرکت ، خدمات قابل ارائه، اطلاعات تماس و توضیحی و ... و  در صورتی که شرکت ساختمانی دارای لوازم ساختمانی و مصالح برای فروش باشد ، میتوان با در طراحی سایت شرکت ساختمانی موارد بخش فروشگاهی و فروش آنلاین و یا ثبت سفارش را قرار دهیم .

web design construction companies


بخش های مهمی که در طراحی سایت شرکت ساختمانی باید قرار گیرد :

- بخش خدمات ، در طراحی سایت ساختمانی ، بخش خدمات مهم ترین بخش سایت می باشد که با لینک به نمونه کارهای ساختمانی تکمیل می شود.

- اسلایدر یا گالری تصاویر سایت ساختمانی که دومین بخش مهم در طراحی سایت شرکت ساختمانی می باشد و می توان از تصاویر پروژه ها و نمونه کارهایی که انجام شده در این بخش استفاده نمود.

- بخش گواهینامه ها که در آن عکسی از دستاوردها، افتخارات، گواهی نامه ها قرار می گیرد

- بخش درباره شرکت ساختمانی می توان در آن تاریخچه شرکت و ساختار شرکت ، اهداف ، منشور کارکنان را در بر گیرد .

 - بخش اخبار که در آن پیشرفت پروژه های در حال اجرا و گزارش پروژه های انجام شده در آن قرار می گیرد .

 

مزیت های طراحی سایت شرکت ساختمانی :

شرکت های مجری پروژه های ساختمانی، شرکت های تولید کننده و یا فروشنده ی مصالح و تجهیزات ساختمانی با طراحی سایت و قرار دادن پروفایل و محصولات قدم اول در ورود به دنیای مجازی را برداشته و در تجارت خود موفق شوند.

گروه طراحی مازی دیزاین با استفاده از آخرین متد روز طراحی وب سایت می کوشد تا با کمترین هزینه و بهترین بازخورد وب سایتی زیبا و با بیشترین امکانات در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

انواع طراحی سایت

تماس با ما

تلفن تماس : 09351027371
 
ایمیل : info@mazidesign.ir
 
تلگرام : @mazidesign