انواع طراحی سایت

طراحی وب سایت تخفیف گروهی

اولین سایت تخفیف گروهی در ایران یا همان خرید گروهی سایت تخفیفان و سپس نت برگ ایجاد شده است . امروزه در ایران بیش از ده ها سایت تخفیف گروهی طراحی و راه اندازی شده است.بد نیست بدانید که اولین سایت تخفیف گروهی در سال 2008 طراحی گردید که پس از آن در دنیا بیش از صد ها وب سایت تخفیف گروهی طراحی و راه اندازی شد.امروزه در تمام کشورها به دلیل استقبال زیاد از سایت های تخفیف گروهی ، این نوع وب سایت ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است و اصولاً در سایت تخفیف گروهی اجناس و خدمات به صورت تخفیفی به مشتریان عرضه می گردد.

 

چرا وب سایت های تخفیف گروهی ؟

وب سایت های تخفیف گروهی راهی مناسب و مطمئن و پرسود برای کسب و کار وتجارت می باشد و امروزه بیشتر افراد برای تجارت خود از این راه ایده آل استفاده می کنند و به موفقیت های چشم گیری می رسند.
در یک وب سایت تخفیف گروهی می توانید کالای خود را عرضه و به فروش برسانید که البته باید با کاهش قیمت و تخفیف همراه باشد که برای مشتری پیشنهاد خوبی باشدتخفیف خوبی بگیرد و به قول معروف ، با یک تیر دو نشان می زنید هم مشتری جذب می کنید و هم کالاهای پیشنهادی و یا خدمات خود را به دیگران معرفی می کنید.

 

برخی از ویژه گی های سایت تخفیف گروهی

یکی از ویژگی های مهم در طراحی سایت تخفیف گروهی ایجاد رابط کاربری بسیار خوب است ، چون اینگونه وب سایت ها اصولاً با کاربران رابطه مستقیم دارند و باید سهولت و زیبایی در رابط کاربری سایت بخوبی رعایت شود.
یکی دیگر از ویژه گی های ویژگی مهم در طراحی سایت تخفیف گروهی این است که مدیران وب سایت بتوانند آمار بازدیدکنندگان سایت را مشاهده و همچنین از این آمار بتوانند گزارش گیری کامل و دقیقی داشته باشند.
اصولاً در طراحی سایت تخفیف گروهی حرفه ای از امکانات جدیدی برای پنل مشتریان استفاده می کنند که در سایت های مشابه چنین امکانی وجود ندارد و اینگونه وب سایت ها بیشتر مورد توجه و استفاده کاربران قرار می گیرد. بروزر کردن مداوم و منظم سایت در جذب مشتری بسیار موثر است چرا که با بروز کردن سایت مشتری متوجه می شود سایتی که به آن مراجعه می کند بروز می شود و این حس را به مشتری می دهد که گروهی در پشت سایت قرار دارند که به راحتی ، خواسته های آنها اهمیت می دهند.

 

طراحی وب سایت تخفیف گروهی

 

تعدادی از امکانات و ابزارها در طراحی سایت تخفیف گروهی

1- مدیریت تخفیف ها
2- ایجاد گروه های کالا و خدمات تخفیفی
3- بخش مدیریت قیمت ها و درصدهای تخفیف
4- مدیریت تعداد و زمان قابل خرید جهت استفاده از تخفیف گروهی
5- امکان تعریف پلن های مختلف تخفیفی برای کاربران
6- امکان تعریف کردن بازاریاب برای خرید یا تخفیف
7- پنل بازاریاب برای مشاهده میزان فروش
8- پنل مدیریت برای خدمات و کالا جهت مشاهده خریدها و تخفیف ها
9- دریافت گزارشات مدیریتی و مالی برای مدیر وب سایت و صاحبین خدمات و کالای تخفیف گروهی و خرید های انجام شده
و...

گروه طراحی مازی دیزاین با استفاده از آخرین متد روز طراحی وب سایت می کوشد تا با کمترین هزینه و بهترین بازخورد وب سایتی زیبا و با بیشترین امکانات در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

انواع طراحی سایت

تماس با ما

تلفن تماس : 09351027371
 
ایمیل : info@mazidesign.ir
 
تلگرام : @mazidesign