انواع طراحی سایت

طراحی وب سایت خودرو

امروزه صنعت خودرو سازی از صنایع مهم و پرارزش یک کشور به حساب می آید . سازندگان و وارد کنندگان خودرو بیش از پیش وارد دنیای مجازی شده و برای تبلیغات محصولات خود در اینترنت به طراحی سایت و ایجاد کاتالوگ آنلاین محصولات خود می پردازند. بدیهی است که امروزه چنین تبلیغاتی در رشد شرکت خودرو و فروش محصولات بسیار مفید است.بیشتر نمایندگی های خودرو نیز می توانند برای به نمایش گذاشتن خودرو های خود به همراه ویژگی ها و لیست قیمت و شرایط خودرو های خود را در وب سایت قرار دهند.

 

طراحی وب سایت خودرو


در طراحی سایت خودرو می توان قسمت های زیر را در نطر گرفت:

1- اطلاعات خودرو
2- شرایط فروش
3- آخرین قطعات تولیدی برای خودروها
4- راهنمای استفاده از ویژگی های خودرو
5- شرایط خدمات پس از فروش خودرو
6- لیست قیمت در صورت نیاز
7- نمایندگی های مجاز
و...

 

cars website3


یکی از ویژه گی های مهم در طراحی سایت خودرو این می باشد که در قسمت اطلاعات خودرو باید از عکس های متنوع استفاده شود و همچنین توضیحات کامل از امکانات خودرو، در قالبی زیبا و کاربرپسند به کاربران معرفی گردد. این کار در جذب مشتریان بسیار تاثیر گذار بوده ب. یک مشتری وقتی قصد خرید خودرویی را داشته باشد تحقیقات و مطالعات زیادی انجام می دهد ، و اگر ما با قرار دادن توضیحات و اطلاعات کامل خودرو ، تمامی سوالات مشتری را جواب دهیم ، و تمامی مزایا و معایب خودرو را به طور کامل به مشتری توضیح دهیم میتوانیم در جذب مشتری برای خرید یک خودرو بسیار مفید خواهیم بود .
در طراحی سایت خودرو می توانیم ویژگی هایی مانند خرید اینترنتی برای خودرو در نظر بگیریم که باعث افزایش فروش و خرید آسان مشتریان می شویم.
از امکانات جدید در طراحی سایت خودرو می توان به ایجاد قسمت مقایسه خودرو ها و همچنین نمایش خودرو بصورت سه بعدی یا همان عکس های 360 درجه اشاره کرد.
گروه طراحی مازی دیزاین با استفاده از آخرین متد روز طراحی وب سایت می کوشد تا با کمترین هزینه و بهترین بازخورد وب سایتی زیبا و با بیشترین امکانات در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

انواع طراحی سایت

تماس با ما

تلفن تماس : 09351027371
 
ایمیل : info@mazidesign.ir
 
تلگرام : @mazidesign