انواع طراحی سایت

طراحی وب سایت ورزشی

از دسته وب سایت هایی که امروزه کاربران از آنها استفاده زیادی می کنند و مشتریان زیادی و تقاضای ایجاد اینگونه وب سایت ها را دارند ، وب سایت های ورزشی می باشد.به دلیل وجود رشته های ورزشی متنوع و طرفداران و علاقه مندان مختص به آنها ، ایجاد وب سایت های ورزشی ،اعم از خبری ، اطلاعاتی و فروشگاهی می تواند بسیار کارآمد باشد.

وب سایت خبری ورزشی

در اینگونه وب سایت ها می توان اخبار آخرین رویداد های ورزشی را در آن قرار داد که می توان به طراحی صفحه وب اخبار مربوط به رشته ورزشی مختلف و طراحی صفحه وب آنلاین نتایج مسابقات و اطلاعات مربوط به لیگهای داخلی و خارجی و ... اشاره کرد.

وب سایت فروشگاهی ورزشی

در اینگونه وب سایت ها می توان لوازم و تجهیزات ورزشی مربوط به رشته های ورزشی را در آن ارائه و به فروش رساند که قرار دادن اطلاعات کامل از لوازم و تجهیزات و همچنین فروش آنلاین یکی از واجبات آن می باشد.

وب سایت اطلاعات ورزشی

اینگونه وب سایت ها که اصولا برای یکی از رشته های ورزشی قرار داده می شود و تاریخچه ورزش ، آموزش و.. را در برمی گیرد که می توان اینگونه امکانات و اطلاعات را در وب سایت فروشگاهی ورزشی و یا خبری ورزشی قرار داد.

در طراحی سایت ورزشی می توان از تمامی انواع سایت ورزشی استفاده کرد و یا می تواند سایت یک مجموعه ورزشی و باشگاه ورزشی خاصی باشد. گرفتن آگهی می تواند بهترین منبع درآمدی وب سایت های ورزشی محسوب شود. 
معروف شدن سایت شما می تواند از طریق تبلیغات و یا از طریق جستجو در اینترنت باشد ،که این امر باعث خواهد شد تا علاقه مندان ورزشی و یا کسانی که به دنبال اطلاعاتی در پیرامون یک رشته ورزشی هستند ، از وب سایت شما بازدید کنند 
استادان و مربیان می توانند برای خود و رشته ورزشی که برای آن سالیان زیادی زحمت کشیده اند یک وب سایت ورزشی اطراحی کنند تا بتوانند خود را بیشتر و بهتر و سریعتر به طرفداران ورزشی معرفی کنند .

 

طراحی سایت ورزشی

 

امکانات مختلف در طراحی سایت ورزشی :

1- ارائه اطلاعات مربوط به رشته ورزشی مانند : تاریخچه ، آموزش و ..
2- بخش دریافت آگهی برای کسب درآمد 
3- بخش خبرنامه به اعضای وب سایت ورزشی
4- بخش معرفی فدراسیون های ورزشی برای کاربران
5- بخش گالری تصاویر برای مسابقات و رویداد های ورزشی
6- بخش مربوط به نقل و انتقالات بازیکنان و ...
و ...

گروه طراحی مازی دیزاین با استفاده از آخرین متد روز طراحی وب سایت می کوشد تا با کمترین هزینه و بهترین بازخورد وب سایتی زیبا و با بیشترین امکانات در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

انواع طراحی سایت

تماس با ما

تلفن تماس : 09351027371
 
ایمیل : info@mazidesign.ir
 
تلگرام : @mazidesign