انواع طراحی سایت

طراحی سایت رستوران

چرا طراحی وب سایت رستوران؟

بهترین نگرش در طراحی سایت مناسب قرار دادن خود در جایگاه مشتریان است ، در طراحی سایت رستوران باید خود را در جای مشتریان بگذاریم و سوالاتی را از خود بپرسیم. چرا به رستوران میرویم؟صرف یک غذای خوب و محیطی آرام از مهم ترین ویژه گی های یک رستوران می باشد که رعایت این نکات در طراحی سایت تاثیر بالایی دارد.
ایجاد بخش های منوی غذایی ، نمایش محیط رستوران و خدمات مختلف مهم ترین بخش های یک وی سایت رستوران می باشد. امکان سفارش آنلاین و رزرو اینترنتی از امکانات ویژه در طراحی سایت رستوران برای جذب بیشتر مشتریان می باشد.

restaurants website


اصولی که در طراحی سایت رستوران باید رعایت کنیم عبارتند از:

مشتریان رستوران چه افرادی هستند ، برای طراحی سایت رستوران شما باید مشتریان خود را بخوبی بشناسید. موقعیت مکانی رستوران ، رده سنی مشتریان

سادگی در طراحی سایت رستوران ، وب سایت رستوران باید شامل بخش های مهم مانند منوی غذایی ، بخش رزرو و فرم تماس با ما باشد. وجود صفحات متعدد و پیچیده باعث سردرگمی مشتریان می شود.

رنگ بندی در طراحی سایت رستوران ، چهار رنگ اصلی در طراحی سایت رستوران ها بکارمی رود که شامل سفید، قرمز ، قهوه ای و مشکی می باشد ، که بهتر است از دو رنگ آن در طراحی سایت رستوران استفاده کرد.

ایجاد بخش گالری تصاویر رستوران ، که باید از عکس های با کیفیت در آن استفاده کرد و به بهترین شکل محیط رستوران را به بازدید کنندگان نمایش داد.

بخش تماس با ما که اصولاً در ابتدا باید تلفن های تماس و آدرس شبکه های اجتماعی به همراه آدرس در آن قرار گیرد و بعد از آن قرار دادن نقشه بصورت گوگل مپ تا مشتریان براحتی بتوانند از روی نقشه رستوران پیدا کنند و در آخر بخش فرم تماس با ما که میتوان بجای آن از گفتگوی آنلاین استفاده کرد.گروه طراحی مازی دیزاین با استفاده از آخرین متد روز طراحی وب سایت می کوشد تا با کمترین هزینه و بهترین بازخورد وب سایتی زیبا و با بیشترین امکانات در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

انواع طراحی سایت

تماس با ما

تلفن تماس : 09351027371
 
ایمیل : info@mazidesign.ir
 
تلگرام : @mazidesign