انواع طراحی سایت

طراحی وب سایت پزشکان و کلینیک ها

امروزه علم پزشکی به دلیل پیشرفت و توسعه و وجود شاخه های متعدد بسیار گسترش پیدا کرده است و اطلاعات بسیار زیادی در این زمینه وجود دارد . بیشتر کاربران اینترنت برای یافتن اطلاعات در مورد بیماری خود و دیگران و یا اطلاعات پزشکی ، روزانه جستجوهای بسیاری در موتور جستجوگر گوگل انجام می دهند و سرنانجام به اطلاعات خود در وبسایت ها دست پیدا می کنند. حال اگر این اطلاعات در یک سایت پزشکی خوب و بروزی باشد ، کاربر وقت بیشتری در آن می گذراند و سایت را یکی از انتخاب های خود در جستجوهای بعدی قرار می دهد.

چرا پزشکان و کلینیک ها به وب سایت نیاز دارند؟

امروزه اکثر پزشکان و کلینیک ها دارای وب سایتی می باشند که بیشتر فعالیت های پزشکی خود را در این وبسایت معرفی کرده و حتی با بیماران خود در ارتباط هستند. طراحی سایت پزشکان و کلینیک ها می تواند خیلی از مشکلات بیماران را از طریق مطالب درون وب سایت بدون مراجعه آنها به مطب برطرف و همچنین از پزشک مورد نظر سوال کنند. یکی از ویژگی های مفید در طراحی سایت پزشکان و کلینیک ها ، ارتباط مستقیم بیماران با پزشک و کلینیک مورد نظر برای وحتی رزرو وقت اینترنتی توسط بیمار است.

 

طراحی سایت پزشکان و کلینیک ها

 

بخش های که در طراحی سایت پزشکان و کلینیک ها اهمیت دارد :

1- ایجاد بخش درباره ما برای کلینیک ها و بیوگرافی برای سایت پزشکان
2- بخش خدمات که یکی از مهم ترین بخش های یک وب سایت پزشکی می باشد که توصیه می شود تمامی خدماتی که کلینیک یا پزشک ارائه می دهد به همراه توضیحی کامل در مورد قرار گیرد تا بازدید کننده اطلاعات کامل تری دریافت نماید.
3- بخش مشاوره رایگان که می تواند هم بصورت آنلاین باشد و هم بصورت آفلاین که مزیت آفلاین بودن مشاوره این است که سوالاتی که بیماران مطرح می کنند و توسط پزشک یا مشاور جواب داده میشود بصورت سوالات متداول درون سایت قرار می گیرد و همچنین خود بخش سوالات متداول یکی از بخش هایی است که بیشترین بازدید را در وب سایت پزشکان و کلینیک ها به همراه دارد.
4- ایجاد بخش اخبار یا دانستنی های مربوط به حوزه پزشک یا کلینیک مورد نظر ، که می تواند روزانه کاربران زیادی را با پزشک یا کلینیک آشنا کند.
5- یکی از بخش هایی که امروزه بیشتر وب سایت های پزشکی و کلینیک ها احتیاج دارند وجود قسمت رزرو وقت اینترنتی می باشد که کمک فروانی به مدیریت بهتر و زمان بندی دقیق تر مراجعین به مطلب و کلینیک می کند.
و ...
گروه طراحی مازی دیزاین با استفاده از آخرین متد روز طراحی وب سایت می کوشد تا با کمترین هزینه و بهترین بازخورد وب سایتی زیبا و با بیشترین امکانات در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

انواع طراحی سایت

تماس با ما

تلفن تماس : 09351027371
 
ایمیل : info@mazidesign.ir
 
تلگرام : @mazidesign