انواع طراحی سایت

طراحی سایت فست فود

چرا طراحی وب سایت فست فود؟

طراحی وب سایت فست فود تاثیر زیادی بر شناخته شدن فست فود شما و در نتیجه افزایش مشتری هایتان دارد.فست فود از شغل هایی است که امروزه نیاز زیادی به تبلیغ دارد ، از تبلیغ در شبکه های اجتمایی و دنیای اینترنت تا تبلیغ های محله ای ، که البته به غیر از تبلیغ کیفیت آن از همه مهم تر است.
مشتریان از طریق اینترنت و مراجعه به سایت ، با شما آشنا می شوند و لیست شعب فست فود شما را دیده و حتی می توانند سفارش داده و یا میز رزرو کنند و در وقت مورد نظر مراجعه کنند.

fast food


بخش هایی که در طراحی سایت فست فود باید در نظر گرفته شود عبارتند از :

- منوی فست فود را در وب سایت قرار دهید ، تا بیشتر کاربران و مشتریان با تنوع غذایی و قیمت های فست فود شما آشنا شوند و حتی قبل از مراجعه غذای خود را انتخاب کنند.
- لیست شعبه های فست فود نیز از مهم ترین بخش های یک سایت فست فودی خوب می باشد ، تا مشتریان بتوانند به نزدیکترین شعبه فست فود شما مراجعه کنند.
- قرار دادن یک اسلایدر یا گالری با عکس های با کیفت از غذاها و محیط فست فود تا اشتهای کاربران و مشتریان با دیدن تصاویر از غذاهای فست فود شما باز شود .
- قرار دادن بخش تخفیفی ، که میتوانید در آن تخفیف ها و جشنواره های فست فود خود را قرار دهید و حتی با ایجاد کوپن های تخفیفی در سایت می توانید بازدیدکنندگان زیادی را به سایت جذب کنید.
- بخش نظرات مشتریان بخش مهمی است که میتواند بازدیدکننده گان زیادی را تبدیل به مشتری کند ، که از اهمیت زیادی در طراحی سایت فست فود دارد.
- یکی از بخش های مهم در وب سایت فست فود وجود سفارش آنلاین است تا مشتریان بتوانند بعد از مشاهده منوی غذایی و قیمت آن ها غذای مورد علاقه خود را سفارش داده و بوسیله پیک موتوری فست فودی شما سفارش خود را درب منزل تحویل گیرند.

 

ویژگی های طراحی سایت فست فودی برای شما :

با طراحی سایت فست فودی علاوه بر افزایش تعداد سفارشات شما و موفقیت در دنیای مجازی ، تعداد تماس های تلفنی برای پرسیدن قیمت غذاها و سفارش کاهش پیدا میکند و در نهایت صرفه جویی در زمان و هزینه برای شما و مشتریان شما به دنبال خواهد داشت.

گروه طراحی مازی دیزاین با استفاده از آخرین متد روز طراحی وب سایت می کوشد تا با کمترین هزینه و بهترین بازخورد وب سایتی زیبا و با بیشترین امکانات در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

انواع طراحی سایت

تماس با ما

تلفن تماس : 09351027371
 
ایمیل : info@mazidesign.ir
 
تلگرام : @mazidesign