انواع طراحی سایت

طراحی وب سایت آموزشگاه و آموزشی

برای مؤسسات و مراکز آموزشی سایت آموزشگاهی طراحی می شود و برای ارائه محتوا و خدمات آموزشی طراحی سایت آموزشی صورت می گیرد . البته وبسایت آموزشگاه ها نیز می تواند از امکانات یک سایت آموزشی برخوردار باشد.

طراحی سایت آموزشگاه

آموزشگاه ها در تمامی پایه ها ، از آموزشگاه های کودکان گرفته تا دانش آموزان و در نهایت دانشگاه ها و همچنین آموزشگاه های تخصصی ، قطعا برای معرفی خدمات آموزشی خود نیاز به طراحی وبسایت دارند.
سایت آموزشگاهی بهترین رسانه برای معرفی سوابق ، فعالیت ها و مزایای آموزشگاه نسبت به رقبا باشد. مخصوصا اینکه امروزه اکثر مردم به ویژه افرادی که دنبال یادگیری و آموزش هستند، برای کسب اطلاعات و نهایتاً تصمیم گیری بهتر از اینترنت و موتورهای جستجوگر اینترنتی استفاده می کنند. بنابراین یک وبسایت آموزشگاهی حرفه ای که دارای طراحی سایت و مدیریت خوب باشد و در نتایج جستجوی گوگل بهینه و سئو خوبی داشته باشد، می تواند نقش زیادی در جذب کاربران آموزشگاه داشته باشد.
علاوه بر جذب کاربران جدید، طراحی سایت آموزشگاهی باید به گونه ای طراحی شده باشد که کاربر آموزشگاه بتوانند بوسیله سایت با آموزشگاه در تعامل باشند و از محتوا و امکانات آن به راحتی استفاده کنند.

طراحی سایت آموزشی

اینترنت خود یکی از بهترین ابزارهای آموزشی می باشد. برگزاری دوره های آموزشی و کلاس های مجازی در وبسایت ها به یکی از بهترین راه های آموزشی تبدیل شده است که همزمان با افزایش کاربران اینترنت در سرتاسر دنیا، یکی از بهترین روش های کسب و کار و یکی از آینده دار ترین روش های آموزش است. برتری آموزش آنلاین و مجازی نسبت به آموزشگاه های قدیمی در این است که مشتریان آنها به منطقه و شهر آموزشگاه محدود نمی شوند و هر کس در هر نقطه ای از کشور و حتی جهان می تواند از خدمات آموزشی آنها استفاده مفید کند.
مؤسسات و مراکز آموزشی، معلمان و اساتید ، مهد کودک ها، مدارس، کلاس های زبان، کلاس های کنکور می توانند از وبسایت های آموزشی برای فعالیت های خود استفاده کنند. همچنین دانش آموزان ، دانشجویان و سایر افرادی که دانش و مهارت خاصی دارند و به آموزش علاقه دارند می توانند با طراحی سایت آموزشی دانش و تجربیات خود به دیگران ارائه و تخصص و برند شخصی خود را نیز مطرح کنند.


ویژگی ها و امکانات طراحی سایت آموزشی :

1-تاریخچه و معرفی آموزشگاه
2-اخبار آموزشگاه
3-دوره های آموزشی آموزشگاه
4-شرایط و نحوه ثبت نام متقاضیان
5-برنامه زمان بندی کلاس ها
6-معرفی کتاب ها و جزوات آموزشی
7-فروش کتاب ها و جزوات و سایر وسائل کمک آموزشی
8-صدور کارنامه و اعلام نتایج
9-تصاویر و ویدیوهای آموزشی
10-گالری تصاویر از آموزشگاه و فعالیتهای آن
11-معرفی اساتید و مربیان
12-برگزاری نظرسنجی های آنلاین در مورد دوره های آموزشی
و ...

گروه طراحی مازی دیزاین با استفاده از آخرین متد روز طراحی وب سایت می کوشد تا با کمترین هزینه و بهترین بازخورد وب سایتی زیبا و با بیشترین امکانات در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

انواع طراحی سایت

تماس با ما

تلفن تماس : 09351027371
 
ایمیل : info@mazidesign.ir
 
تلگرام : @mazidesign