انواع طراحی سایت

طراحی وب سایت بازرگانی

شرکت های بازرگانی یکی از مشاغلی هستند که داشتن وب سایت از نیاز های اولیه شرکت می باشد ، و در طراحی سایت شرکت های بازرگانی به دلیل بین المللی بودن و بیشتر دیدن شدن و حساس بودن این نوع شرکت ها ، باید در طراحی سایت شرکت بازرگانی دقت و حساسیت زیادی به خرج داد تا وب سایتی ایجاد شود که از هر نظر ایده آل و بدون نقص باشد.


چرا طراحی سایت های شرکت های بازرگانی حساس است ؟

شرکت های بازرگانی به دلیل داشتن روابط بین المللی زیاد ، طراحی سایت برای یک شرکت بازرگانی ، از قبیل شرکت های بازرگانی کل و شرکت های بازرگانی زیر مجموعه آن ، الزامی ، حساس و حیاتی می باشد.
شرکت های بازرگانی اصولاً رزومه و فعالیت های خود را در وب سایت قرار داده و با شرکت های بازرگانی سایر کشورها بیشتر از این طریق ارتباط دارند.
طراحی وب سایت های بازرگانی برای شرکت های مربوطه امری حیاتی است و برای این مدیران این شرکت ها کاری منطقی است.


اما به نظر شما یک شرکت بازرگانی از وب سایت چه استفاده هایی می کند؟

بدیهی است که امروزه با گسترش اینترنت و وجود وب سایت های بسیار ، و ایجاد ارتباط آسان و ارزان در تمام نقاط جهان ، داشتن یک وب برای کسی که فعالیت ، یا محصولی دارد ، در تجارت تاثیر بسزایی دارد. حال برای شرکتی که بیشتر ارتباط خود با سایر شرکت ها در نقاط مختلف جهان است امری واجب و الزامی است.

 

طراحی سایت شرکت بازرگانی


امکانات موجود در طراحی سایت شرکت بازرگانی:

1- ظاهری مرتب و منظم ، بگونه ای که جایگاه کاری یک شرکت بازرگانی حفظ شود.
2- صفحات وب سایت شرکت های بازرگانی باید سرعت بارگزاری بالایی داشته باشد تا سایر شرکت های بازرگانی و شرکت های مرتبط در تمامی نقاط جهان براحتی بتوانند به مطالب و صفحات سایت بدون صرف وقت زیاد دسترسی داشته باشند.
3- یکی از امکانات الزامی در طراحی سایت شرکت بازرگانی چند زبانه بودن سایت می باشد که بعلت بین المللی بودن شرکت های بازرگانی امری واجب است.
4- محتوای موجود در وب سایت های یک شرکت بازرگانی باید مرتبط با فعالیت و به زبان های مختفل ترجمه شده باشد و نویسنده های آن باید دارای علم در فعالیت شرکت مربوطه باشند.
5- وجود تصاویر و ویدئوهایی که با فعالیت شرکت سازگار باشد باشند تا بازدیدکننده وب سایت تمامی اطلاعات مربوط شرکت مربوطه را به راحتی دریافت کند.
6- یکی دیگر از امکانات مهم وب سایت یک شرکت بازرگانی ، قسمت رزومه شرکت می باشد ، که باید به گونه ای باشد تا سایر شرکت ها بتوانند رزومه ی کاری شرکت به راحتی مطالعه کنند.
7- در طراحی سایت شرکت بازرگانی قسمتی برای نمایش دادن تصاویر لوح ها و استانداردهای اخذ شده یکی دیگر از امکانات مهم می باشد.
8- وجود قسمتی با عنوان پروژه ها یکی دیگر از امکانات در طراحی سایت شرکت بازرگانی می باشد.
9- در طراحی سایت شرکت بازرگانی باید قسمت با عنوان خدمات قرار گیرد تا بازدید کنندگان با فعالیت های شرکت آشنا شوند.
و امکانات و ویژگی های دیگری که در نهایت یک سایت پویا و حرفه ای برای یک شرکت بازرگانی می توان ایجاد کرد.
گروه طراحی مازی دیزاین با استفاده از آخرین متد روز طراحی وب سایت می کوشد تا با کمترین هزینه و بهترین بازخورد وب سایتی زیبا و با بیشترین امکانات در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

انواع طراحی سایت

تماس با ما

تلفن تماس : 09351027371
 
ایمیل : info@mazidesign.ir
 
تلگرام : @mazidesign