انواع طراحی سایت

طراحی وب سایت آگهی و نیازمندی

یکی از رایج ترین نوع وب سایت ها در ایران ، سایت های آگهی و نیازمندی، نیازمندی می باشد که در این حوزه میتوان به وب سایت ایستگاه ، دیوار و ..اشاره کرد که هرکدام از پزبازدید ترین وب سایت های ایرانی می باشند.
در گذشته بیشتر وب سایت های طراحی شده در این زمینه همانند سایت ایستگاه بودند ، بطوری که کپی برداری می کردند ولی اکنون برخی از این وب سایت ها مانند دیوار با به کارگیری روش ها و ابزارهای جدید تغییر چشم گیری کرده و از نظر رابط کاربری برای آگهی دهنده و بیننده آگهی بهتر و جذاب تر شده اند.

نکات در طراحی سایت نیازمندی و آگهی

در طراحی سایت آگهی و نیازمندی نکته بسیار مهم داشتن رابط کاربری و بازدید زیاد است. اگر وب سایت شما کاربر پسن تر باشد، بیننده بیشتر و در نتیجه آگهی های بیشتری هم در آن قرار می گیرد. وب سایت های تبلیغاتی ، نیازمندی علاوه بر طراحی ظاهری خوب و گیرا باید تمامی اصول سئو و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو به درستی رعایت شود و تا بیننده بیشتری از سایت شما بازدید کنند.

 

طراحی سایت آگهی و نیازمندی

 

برخی از امکانات در طراحی سایت آگهی ، نیازمندی :

1- ثبت مجموعه نیازمندیها و آگهی ها و تبلیغات
2- قابلیت ثبت کاربران متعدد ، با دسترسی های مختلف
3- ثبت لیست اعضای سایت برای ارسال خبرنامه و...
4- ثبت انواع آگهی ها با قیمت ها و امکانات متعدد
5- امکان پرداخت آنلاین برای ثبت آگهی های ویژه
6- ایجاد بخش جستجو پیشرفته برای کاربران
7- ایجاد بخش بنرهای تبلیغاتی
و...

گروه طراحی مازی دیزاین با استفاده از آخرین متد روز طراحی وب سایت می کوشد تا با کمترین هزینه و بهترین بازخورد وب سایتی زیبا و با بیشترین امکانات در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

انواع طراحی سایت

تماس با ما

تلفن تماس : 09351027371
 
ایمیل : info@mazidesign.ir
 
تلگرام : @mazidesign