انواع طراحی سایت

طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت یکی از راحت ترین راه ها برای ورود به تجارت جهانی است . قبل از مسافرت همیشه نگران این هستیم که به چه مکانی می رویم و در چه مکانی مستقر می شویم و چه مکان های دیدنی می رویم . بعد از تصمیم گیری درباره سفر حتما به سراغ سایت های آژانس مسافرتی می رویم ، یک آژانس را انتخاب و درباره سفرمان تحقیق و تصمیم می گیریم، شما به سراغ کدام یک از سایت های آژانس های مسافرتی می روید؟ دلیل انتخاب شما برای یک سایت گردشگری چیست؟
طراحی سایت آژانس هواپیمایی و گردشگری باید کامل باشد و نظر بیننده را جلب کرده و او را درسایت نگاه دارد . چیدمان و گرافیک طراحی سایت گردشگری باید به گونه ای باشد که مشتری جذب وب سایت شود . اگر کاربر با یک طراحی سایت حرفه ای مواجه شود و در اصطلاح کاربر پسند باشد حتما آن را انتخاب کرده و کمتر به سراغ سایت های دیگر می رود .
اینترنت و طراحی سایت در زندگی افراد به قدری پررنگ شده که افراد در بیشتر موارد ، دیگر برای انجام کارهای روزانه به خارج از خانه مراجعه نمی کنند ، بلکه با اتصال به اینترنت و فشردن چند دکمه به راحتی می توانند کارهای روزانه خود را انجام دهند، مانند پرداخت قبوض، خرید اینترتی، خرید بلیط های مسافرتی و ...
طراحی سایت گردشگری و گردشگری و طراحی سایت آژانس هواپیمایی نیز به دلیل گستردگی به طراحی خاصی نیاز دارد تا با مخاطبان خود به راحتی بتواند ارتباط برقرار کند.

آژانس های هواپیمایی و گردشگری تمایل دارند تا در کمترین زمان ممکن از طریق طراحی سایت به خواسته هایشان جامه عمل بپوشانند .با توجه به رقابت زیادی که در این زمینه به چشم میخورد هر آژانس مسافرتی در تلاش است تا با طراحی وب سایت قوی و كارامد، از دیگر رقبای خود پیشی بگیرد .
در طراحی سایت گردشگری حتما باید صفحه ای در معرفی مکان های تفریحی، زیارتی، تاریخی و ... با تصاویر و توضیحاتی اختصاص داد تا کاربران با جاذبه های گردشگری شهرها و مکان هایی که قصد سفر به آنجا را دارند آشنا شوند.
در طراحی این نوع وب سایت باید هزینه مسافرت به هر مکانی را به همراه شرایط آب و هوایی به صورت مجزا در نظر گرفته شود و هر روز بروزرسانی شود. برقراری ارتباط 24ساعته با مشتریان و همچنین درگاه الکترونیکی پرداخت هزینه سفر و تور از مواردی است که نباید فراموش شود.

تعدادی از امكانات در طراحی وب سایت گردشگری :
خلاصه ی اطلاعاتی درباره ی آژانس مسافرتی
بخش رزرو تورهای مسافرتی
خلاصه ای از جاذبه های گردشگری كشورها
معرفی کردن خدمات آژانس مسافرتی به مشتریان
معرفی کامل تورهای داخلی و خارجی
نمایش برنامه های هر تور و اطلاعاتی که برای مسافران نیاز است

و همچنین در وب سایت خدمات گردشگری باید موارد مربوط به سئو و بهینه سازی سایت رعایت شود تا بازدیدکننده های بیشتری به سایت مراجعه کنند.
گروه طراحی مازی دیزاین با استفاده از آخرین متد روز طراحی وب سایت می کوشد تا با کمترین هزینه و بهترین بازخورد وب سایتی زیبا و با بیشترین امکانات در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

انواع طراحی سایت

تماس با ما

تلفن تماس : 09351027371
 
ایمیل : info@mazidesign.ir
 
تلگرام : @mazidesign